פורטמן איל יבוא ושיווק מוצרי פרסום ומתנות

חברת פורטמן איל יבוא ושיווק מוצרי פרסום ומתנות החלה את דרכה בתחום מוצרי קד”מ, מוצרי פרסום, מתנות וחבילות שי משנת 1995 ובעלי מוניטין בתחום.
כבעלי ניסיון וידע רב בתחום אנו רואים את עצמנו כחלק מההצלחה של קידום ושיווק העסק שלכם והפקת האירוע שלכם. אנו נדאג לשרת אתכם ברמה הגבוהה ביותר ונחסוך מכם זמן מבוזבז, עלויות מיותרות ועוד.

השרות שלנו

בפורטמן איל אנו מעניקים ללקוחותינו שרות מקצועי, אישי, מהיר, אדיב ואמין.
אנו עומדים לצידכם משלב הקונספט של המתנה, בחירת המוצר, העיצוב הגרפי ועד קבלת המוצר.
 
אנו מתחייבים לספק לכם את מיטב מוצרי הפרסום השיווק שלנו ולהעניק לכם אספקה מהירה של מוצרים ותמורה מלאה עבור השקעתכם על מנת שתפיקו את מירב התוצאות בקידום עסקכם.
 
אנו זמינים לכם בכל עת באמצעות הטלפון , מייל ואתר האינטרנט לכל שאלה / בקשה שיש בכל נושא.

התאמת המוצר ללקוח

אנו משווקים מוצרים איכותיים וייחודיים המתאימים לצרכי הלקוח, עונות השנה, חגים, קהל היעד אליו מיועד מוצר הפרסום, סוג האירוע והכל בהתאם לתקציב הלקוח.

מוצרי קד"מ

מגוון רחב של מתנות גימיק קטנות ושימושיות עם הלוגו של החברה שלכם, הניתנות באירועים ו/או כנסים למינוף המכירות בעסק וליצירת תודעה אצל הלקוח.

מתנות לחג ומתנות לעובדים

מגוון רחב של מתנות יוקרתיות, שימושיות ואיכותיות המגיעות באריזות מכובדות הניתנות בחגים או לאורך השנה לבעלי עסקים ולוועדי עובדים.

מתנות לועדי עובדים ואירועים

מגוון רחב של מתנות וגימיקים הניתנים לאורחים המשתתפים באירועים פרטיים ועסקיים, מסיבות, חתונות, כנסים, תערוכות מסיבות חברה ועוד..

לקוחותינו

בפורטמן איל נמנים לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי חברות קטנות וגדולות, מוסדות, חברות, ארגונים וועדי עובדים שלאורך שנים עובדים עימנו במגוון אירועי החברה, כנסים חגים ועוד.
בין לקוחותינו: משרדי פרסום, יחסי ציבור, בנקים, חברות הייטק, משרדים פרטיים, משרדים מוסדיים, משרדי ממשלה, בתי ספר, אנשים פרטיים ועוד.

טיב ואיכות

כחברה שאחראית למיתוג עסקים רבים על גבי מוצרי קד”מ אנו מקפידים על המוניטין שלנו ושלכם ובוחרים במוצרים איכותיים ואמינים בלבד בתמורה לכספכם.

יצירת קשר